HTC Titan II ma najlepszy aparat spośród słuchawek z Windows Phone

Jeszcze niedawno znalezienie słuchawki z systemem Windows Phone było nie lada wyzwaniem. Większość urządzeń miała słabe aparaty, a niewiele z nich potrafiło robić choćby przeciętne zdjęcia. I to już było dużym powodem do radości.
HTC Titan II ma najlepszy aparat spośród słuchawek z Windows Phone

Sytuację zmieniła premiera telefonów Nokia z serii Lumia. Modele 800 oraz 900 charakteryzują się faktycznie dobrymi aparatami, które przy okazji kręcą dobre filmy wideo. Jednak w całym tym zamieszaniu wiele osób zapomina o istnieniu innych urządzeń z Windows Phone, jak np. gigantyczny, 4,7 calowy HTC Titan II.

Telefon został wyposażony w równie wielką matrycę, co wyświetlacz. Ma ona 16 Mpix i choć mówi się, że liczba pikseli aparatu nie oznacza jego jakości – w tym przypadku chyba jest inaczej. Telefon wielokrotnie był porównywany do modelu Lumia 900 i opinia, że Nokia ma lepszy aparat jest co najmniej dyskusyjna.

Opinię o wyższości Titan II nad fińską słuchawką wyraził sam Bjorn Killburn “HTC Titan II ma jak dotąd najlepszy aparat spośród wszystkich urządzeń z Windows Phone”. Choć ten pan może być nieco stronniczy, wygląda na to, że ma racje. Ciężko w to uwierzyć, bowiem jeszcze nie tak dawno o wszystkich telefonach HTC można było powiedzieć wiele dobrych rzeczy, prócz tego że mają dobre aparaty. Sytuacja odmieniła się dopiero niedawno, wraz z modelem Sensation. Rzućcie okiem na poniższy film z YouTube porównujący Lumię 900 oraz Titan II.