I ty możesz przetestować Samsunga Galaxy S III już 1 czerwca. Sprawdź gdzie!

30 maja 2012 roku, a więc już pojutrze, T-Mobile rozpocznie sprzedaż Samsunga Galaxy S III, a już od 1 czerwca wszyscy będą mogli osobiście sprawdzić jego możliwości w jednym z blisko 850 sklepów i salonów T-Mobile. Równocześnie z szeroką prezentacją wystartuje kampania promocyjna prowadzona w całej sieci sprzedaży T-Mobile. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach ekspozycyjnych klienci będą mogli zapoznać się ze wszystkimi funkcjami tego flagowego modelu Samsunga. W tym celu w punktach sprzedaży zostaną udostępnione klientom smartfony Samsung Galaxy S III z oprogramowaniem demonstracyjnym i testowym. Dodatkowo w wybranych salonach będą udostępnione klientom specjalnie wyposażone stanowiska multimedialne z telewizorami Samsung Smart TV.
I ty możesz przetestować Samsunga Galaxy S III już 1 czerwca. Sprawdź gdzie!
T-Mobile i Samsung rozpoczynają współpracę

T-Mobile i Samsung rozpoczynają współpracę
Dzięki międzynarodowej współpracy T-Mobile i Samsunga, klienci zyskają możliwość zapoznania się z możliwościami najbardziej oczekiwanego smartfona tego roku – Galaxy S III.

Nowy Galaxy S III został wyposażony w 4,8-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, pokryty warstwą niezniszczalnego Gorilla Glass 2. Czterordzeniowy procesor z zegarem 1,4 GHz zapewni płynne działanie systemu Android 4 Ice Cream sandwich i najbardziej wymagających aplikacji, a kamera o rozdzielczości 8 MPix pozwala na kręcenie filmów Full HD, robienie zdjęć w trybie HDR oraz seryjnych. O ceny oraz plany taryfowe zapytaliśmy operatora. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, podzielimy się nią z wami.

Aktualizacja:

Ceny smartfona Galaxy S III w poszczególnych planach taryfowych w T-Mobile będą znane jutro.