Malutki projektor K130 od Acera

Dopełnieniem walorów użytkowych dla niektórych będzie wygląd białej, błyszczącej obudowy. W celu zapewnienia łatwej obsługi, panel sterowania został wbudowany w powierzchnię obudowy. Jednocześnie, jak na swoje niewielkie wymiary, projektor zapewnia przyzwoitą jakośćpon obrazu.
Malutki projektor K130 od Acera
Acer K130

Acer K130

Jasność 300 lumenów ANSI w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 10 000:1, zapewnianym przez technologię Dynamic Black, pozwolić powinny na uzyskanie obrazu o dużej ostrości i żywych barwach. Dzięki podstawowej rozdzielczości WXGA 1280 x 800 pikseli, oraz obsłudze sygnału Full HD 1920 x 1080, projektor wyświetla bardzo obraz i umożliwia odtwarzanie multimediów o dużej rozdzielczości. Projektor K130 jest też cichy: poziom hałasu podczas pracy w trybie Eco wynosi tylko 29 dBA.

Projektor K130 jest wyposażony zarówno w porty USB i HDMI, pozwalające na łatwe podłączanie do urządzeń cyfrowych, jak i czytnik kart SD. Ponadto, projektor umożliwia wyświetlanie multimediów oraz plików aplikacji biurowych bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB, dzięki czemu można prowadzić projekcje bez użycia notebooka, czy odtwarzacza wideo. Oprócz tego, umożliwia korzystanie z różnorodnej rozrywki na dużym ekranie. Dzięki technologii DLP 3D ready projektor pozwala na oglądanie 3-wymiarowego obrazu przy użyciu okularów DLP 3D. Opcjonalny adapter USB-WiFi umożliwia natomiast bezprzewodowe przesyłanie obrazu ze smartfona lub tabletu z łączem WiFi i aplikacjami Mobishow oraz Equiview.

Ze względu na zastosowanie lamp LED, które nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, a w porównaniu z konwencjonalnymi lampami pozwalają na zmniejszenie zużycia energii, projektor K130 potwierdza, że firma Acer dąży do wprowadzania produktów przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Projektor K130 jest też wyposażony w przyjazną dla środowiska funkcję zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia ona korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 70%. Funkcja Acer EcoProjection współpracuje też z programem Acer ePower Management służącym do konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

Projektor K130 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin.

Cena projektora wynosi 2 219 zł brutto.