Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w twojej nawigacji

Nie wiesz jak odnaleźć drogę na stadion w Kijowie, do strefy kibica we Wrocławiu, baru we Lwowie czy taniego noclegu w Gdańsku? Każdy sposób, który pomaga kierowcy na odnalezienie się w naszym krajowym drogowym labiryncie jest dobry. Na Ukrainie może być bezcenny. Wszystkie te i wiele innych miejsc związanych z Euro 2012 można odnaleźć korzystając z pakietu POI dla nawigacji Mio. W sumie to ponad 1800 punktów POI w 14 kategoriach, w tym m.in., stadiony, strefy kibica, noclegi oraz restauracje w kategoriach ekonomicznej, średniej i premium, atrakcje turystyczne, bary, kluby i dyskoteki.
Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w twojej nawigacji
Prezent dla użytkowników Mio

Prezent dla użytkowników Mio

“Baza punktów POI przygotowana z myślą o Euro, pozwala z wyprzedzeniem zorientować się, gdzie najlepiej jeść, spać i co zrobić z czasem, kiedy nie odbywa się żaden mecz, jednocześnie nie tracąc atmosfery turnieju. Takie rozwiązanie jest wygodne i na pewno usprawni podróż każdego kibica”

– mówi Tarik Hassan, CEE Marketing Manager MiTAC Europe, oddział w Polsce.

Żeby zainstalować pakiet POI Euro 2012 użytkownik musi zarejestrować się w serwisie Mio Advantage korzystając z odpowiedniej zakładki na stronie www.mio.com/pl. Następnie należy podłączyć nawigację do komputera i pobrać bazę POI Euro2012. Bezpłatną bazę punktów POI, przygotowaną specjalnie na Euro2012, mogą pobrać użytkownicy, którzy kupią jedno z urządzeń z serii Mio Spirit w okresie od 15 maja do 30 czerwca b.r.