Niezwykła panorama za pomocą Photosynth na Windows Phone

Photosynth, aplikacja do tworzenia niesamowitych zdjęć panoramicznych jest już dostępna na platformę Windows Phone. Można ją pobrać bezpłatnie z Marketplace. Photosynth pozwala stworzyć sferyczne zdjęcie 360 stopni. Fotografowanie z Windows Phone wielkich przestrzeni, koncertów, meczów lub innych wydarzeń od teraz będzie zupełnie inne.
Microsoft Photosynth

Microsoft Photosynth

Photosynth pozwala użytkownikom na szybkie tworzenie sferycznych panoram 3D. Żeby je stworzyć wystarczy dotknąć ekranu telefonu i przesuwać zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez program oraz własną inwencją – zarówno w górę i w dół, jak i prawo i lewo. Telefon automatycznie będzie zapisywał i łączył w jedno kolejne ujęcia. Zakończenie pracy potwierdzamy dotknięciem przycisku na ekranie. Gotowymi panoramami możemy dzielić się za pośrednictwem usługi Microsoft Photosynth.net, a także na Facebooku i Twitterze. Pracę możemy także wysłać z telefonu pocztą elektroniczną lub zapisać w katalogu ze zdjęciami.

Program w swojej wersji stacjonarnej zasłynął w 2009 roku, podczas składania przysięgi przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę. Wówczas, dzięki współpracy telewizji CNN z Microsoft oraz pomocy uczestników wydarzenia, którzy wysyłali swoje zdjęcia, stworzono olbrzymie zdjęcie tego wydarzenia: http://bit.ly/Photosynth_Obama.

Najbliższym dużym wydarzeniem, które będzie można sfotografować przy pomocy Photosynth to Ursynalia. W namiocie, w którym będzie można zobaczyć w jednym miejscu jak działają najnowsze rozwiązania Microsoft i jak się ze sobą łączą. Będzie w nim m.in. także specjalna strefa Windows Phone.

Program jest bezpłatny i gotowy do pobrania ze strony: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/ef860a79-5f68-4ed6-aa21-c038d1a55517.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.