Polskie eliminacje Mistrzostw Świata w StarCraft II już w ten weekend we Wrocławiu

Jesteście gotowi na prawdziwie trzęsienie ziemi? Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu, odbędzie się turniej z cyklu Blizzard Nationals, pierwsze polskie eliminacje StarCraft II World Championship Series.
Polskie eliminacje Mistrzostw Świata w StarCraft II już w ten weekend

Polskie eliminacje Mistrzostw Świata w StarCraft II już w ten weekend

Wrocławski turniej, to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Producent notebooków dla graczy, firma MSI we współpracy z Blizzard i ESL przygotował dla fanów StarCraft II prawdziwe święto. Feta trwa już od połowy kwietnia, kiedy to odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny, a zakończy się LAN-ową imprezą 12 maja w Multikinie Arkady Wrocławskie.

W kwalifikacjach on-line brało udział blisko 300 zawodników. Sobotni finał uświetni 8 najlepszych z najlepszych specjalistów od StarCraft II: Artur „Nerchio” Bloch, Grzegorz „MaNa” Komincz, Łukasz „Tefel” Czarnecki, Marcin „DieStar” Wieczorek, Dominik „Slider” Rogacki, Rafał „Yeldy” Burzyński, Kamil „Forte” Sudor, Patryk „Zazu” Niemier.

Na zwycięzców turnieju czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Nieczęsto się zdarza, aby w turniejach gamingowych pula nagród opiewała na blisko 20 000 zł! Dodatkowo, przyznane zostaną również upominki od jednego ze sponsorów – firmy MSI.

Dla wszystkich którzy zdecydują się odwiedzić sobotni turniej StarCraft II World Championship Series Poland Nationals, MSI przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Oprócz dopingowania najlepszych zawodników w Polsce, widzowie będą mogli spróbować swoich sił grając w StarCraft II podczas mini-turniejów, organizowanych w strefie Fun Zone (lobby Multikina). Rozgrywki będą oczywiście prowadzone na najnowszych notebookach dla graczy od MSI. Zapisy do pierwszego turnieju zaczynają się o godz. 10:00, a zawody odbywać się będą co godzinę. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, sygnowane logo tajwańskiego producenta sprzętu dla graczy.

To jednak nie koniec atrakcji, jakich można oczekiwać po kooperacji firm MSI, Blizzard i ESL. Już za kilka dni czeka nas premiera megahitu Diablo III. Z tej okazji firma MSI przygotowała dla graczy diabelską promocję – gra Diablo III będzie prezentem do każdego zakupionego notebooka MSI GT60 (szczegóły promocji na stronie http://www.sferis.pl/) .

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju StarCraft II World Championship Series Poland Nationals dostępne są na stronie http://www.esl.eu/pl/sc2/nationals/.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

0
Źródło: MSI
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.