Wielozadaniowy router z własnym zasilaniem

W ofercie sklepu Chip.pl pojawił się ciekawy router firmy TP-Link, który zapewnia dostęp do zasobów internetu niezależnie od miejsca - w domu, biurze, w podróży – wszędzie tam, gdzie jest zasięg dostawcy internetu.

Router mierzy 100 x 62 x16 mm

Router mierzy 100 x 62 x16 mm

TP-Link TL-MR3040 wspiera kilka technologii łączenia z internetem. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu można korzystać z sieci operatorów komórkowych (3G/3,75G), z sieci klasycznych providerów (port Ethernet 10/100Mb/s umożliwia korzystanie z kablowego połączenia z internetem). Ponadto zgodność ze standardem N Lite umożliwia bezprzewodowy transfer danych z maksymalną prędkością do 150Mb/s. Router może być wykorzystywany jako punkt dostępowy, stając się podstawą sieci bezprzewodowej.

Model TL-MR3040 zaprojektowano dla osób będących w ciągłym ruchu, poszukujących mobilności bez kompromisów. Dlatego urządzenie ma wewnętrzny akumulator, który zapewnia do 4 godzin pracy bez dodatkowego źródła zasilania, czyli nieograniczoną swobodę korzystania z internetu niezależnie od miejsca. Dodatkowo TP-Link TL-MR3040 może być też zasilany poprzez mini USB z laptopa lub gniazdka samochodowego. Każdy mobilny użytkownik internetu doceni też kompaktowe gabaryty i niewielką wagę routera.

Router TP-Link TL-MR3040 w sklepie Chip.pl oraz salonach Komputronik kosztuje 189 zł.

0
Źródło: Komputronik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.