Huawei stworzy swój pierwszy smartfon z Windows Phone 8

2012 zapowiada się jako wspaniały czas dla Huawei. Wszystko wskazuje na to, że efektownie zakończymy rok, wprowadzając nasz pierwszy telefon działający na platformie Windows Phone. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Microsoft, która pozwala nam oferować klientom jeszcze większy wybór smartfonów — powiedział Shao Yang, Chief Marketing Officer w Huawei Device.
Huawei znany jest przede wszystkim z modemów bezprzewodowych
Huawei znany jest przede wszystkim z modemów bezprzewodowych
Huawei stawia na Windows Phone

Huawei stawia na Windows Phone

Jest nam bardzo miło powitać Huawei w rodzinie Windows Phone. Windows Phone, czyli jedyny system z kafelkami Live Tiles, sprawia, że jest się bliżej ludzi i rzeczy, na których najbardziej zależy użytkownikom — powiedział Terry Myerson, Corporate Vice President w Dziale Windows Phone firmy Microsoft.

Dzięki imponującym globalnym możliwościom Huawei, razem możemy dostarczyć Windows Phone 8 jeszcze większej liczbie użytkowników na całym świecie.

Huawei Ascend z Windows Phone 8 dostępny będzie w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych, a w następnej kolejności także na pozostałych rynkach. Premierze smartfonu towarzyszyć będą działania promocyjne prowadzonych we współpracy z czołowymi operatorami sieci komórkowych na świecie.