Huawei stworzy swój pierwszy smartfon z Windows Phone 8

Huawei Ascend z systemem Windows Phone 8 wzbogaci portfolio smartfonów z rodziny Ascend. Huawei jest jednym z wybranych dostawców smartfonów, którzy będą mogli opierać swoje urządzenia o system Windows Phone 8.
Huawei stawia na Windows Phone

Huawei stawia na Windows Phone

2012 zapowiada się jako wspaniały czas dla Huawei. Wszystko wskazuje na to, że efektownie zakończymy rok, wprowadzając nasz pierwszy telefon działający na platformie Windows Phone. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Microsoft, która pozwala nam oferować klientom jeszcze większy wybór smartfonów — powiedział Shao Yang, Chief Marketing Officer w Huawei Device.

Jest nam bardzo miło powitać Huawei w rodzinie Windows Phone. Windows Phone, czyli jedyny system z kafelkami Live Tiles, sprawia, że jest się bliżej ludzi i rzeczy, na których najbardziej zależy użytkownikom — powiedział Terry Myerson, Corporate Vice President w Dziale Windows Phone firmy Microsoft.

Dzięki imponującym globalnym możliwościom Huawei, razem możemy dostarczyć Windows Phone 8 jeszcze większej liczbie użytkowników na całym świecie.

Huawei Ascend z Windows Phone 8 dostępny będzie w Europie, Chinach i Stanach Zjednoczonych, a w następnej kolejności także na pozostałych rynkach. Premierze smartfonu towarzyszyć będą działania promocyjne prowadzonych we współpracy z czołowymi operatorami sieci komórkowych na świecie.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.