Pamiętacie “babciofona”? Będzie tablet!

Tablety myTAB charakteryzować będzie korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się będą również designem –smukła obudowa większości modeli modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości, jak nas zapewniono. Nie zabraknie pojemnościowych wyświetlaczy z technologią multi touch.
Pamiętacie “babciofona”? Będzie tablet!
myTab

myTab

Bardzo istotnym elementem jest system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. To system napisany specjalnie z myślą o tabletach, a nie kolejna adaptacja systemu operacyjnego dla smartfonów. Wszystko to sprawia, że tablety ze znakiem myTAB mogą stać się szybko interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń konkurencji. Jednocześnie będą dużo lepszym jakościowo i wysoce efektywnym produktem, dostępnym w niewiele większej cenie, niż najtańsze tablety.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku. Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.