Pamiętacie „babciofona”? Będzie tablet!

Spółka myPhone jest powszechnie znana jako doświadczony już producent telefonów komórkowych. Udało jej się zbudować świetny, tani telefon o znikomej ilości funkcji, ale za to dzięki banalnej obsłudze zdobył on uznanie wśród osób starszych. Niebawem w portfolio spółki pojawią się tablety. Wprowadzone zostaną na rynek pod nową marką myTAB.
myTab

myTab

Tablety myTAB charakteryzować będzie korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się będą również designem –smukła obudowa większości modeli modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości, jak nas zapewniono. Nie zabraknie pojemnościowych wyświetlaczy z technologią multi touch.

Bardzo istotnym elementem jest system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. To system napisany specjalnie z myślą o tabletach, a nie kolejna adaptacja systemu operacyjnego dla smartfonów. Wszystko to sprawia, że tablety ze znakiem myTAB mogą stać się szybko interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń konkurencji. Jednocześnie będą dużo lepszym jakościowo i wysoce efektywnym produktem, dostępnym w niewiele większej cenie, niż najtańsze tablety.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku. Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.

0
Źródło: myPhone
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.