Papierowa obudowa dla PC

Kolejnym problemem jest odporność na wilgoć, ale tu też konstruktorzy solidnie odrobili lekcje. Klej, którym sklejane są warstwy jest wodoodporny, a jeżeli przypadkiem zmoczymy obudowę, to po prostu odstawiamy ją na 24h i modlimy się o to, że nic nam nie zamokło w środku. Dlatego, że wszystko oparte jest na kartonie to komputer po prostu “oddycha”, więc przepływ powietrza jest dużo lepszy niż w normalnych obudowach. Poniżej specyfikacja modelu na rok 2011 z ceną od 599 dolarów.
Papierowa obudowa dla PC

Powstał model na ten rok, jednak jego dostępność jest ograniczona. W nowszym obudowie znajdziemy AMD Vision A8 II Quad-core 2.9 GHz, większy dysk twardy, ATI Radeon 6650 GPU, siedmiokanałową kartę dźwiękową i 8 zamiast 4GB pamięci oraz w standardzie Windows 7 Home.

Na specjalne zamówienie producent obiecuję, że dostarczy do nas samą obudowę za cenę 160 dolarów plus koszty dostawy. Sama obudowa jest dostarczana z zasilaczem, ponieważ został on specjalnie dopasowany do komputera. Tak więc nie poszalejemy sobie tutaj z podzespołami, ale zawsze może nas to wynieść troszkę taniej.