Papierowa obudowa dla PC

Recompute, czyli jako możemy choć trochę pomóc naszemu środowisku.

Kolejnym problemem jest odporność na wilgoć, ale tu też konstruktorzy solidnie odrobili lekcje. Klej, którym sklejane są warstwy jest wodoodporny, a jeżeli przypadkiem zmoczymy obudowę, to po prostu odstawiamy ją na 24h i modlimy się o to, że nic nam nie zamokło w środku. Dlatego, że wszystko oparte jest na kartonie to komputer po prostu „oddycha”, więc przepływ powietrza jest dużo lepszy niż w normalnych obudowach. Poniżej specyfikacja modelu na rok 2011 z ceną od 599 dolarów.

Powstał model na ten rok, jednak jego dostępność jest ograniczona. W nowszym obudowie znajdziemy AMD Vision A8 II Quad-core 2.9 GHz, większy dysk twardy, ATI Radeon 6650 GPU, siedmiokanałową kartę dźwiękową i 8 zamiast 4GB pamięci oraz w standardzie Windows 7 Home.

Na specjalne zamówienie producent obiecuję, że dostarczy do nas samą obudowę za cenę 160 dolarów plus koszty dostawy. Sama obudowa jest dostarczana z zasilaczem, ponieważ został on specjalnie dopasowany do komputera. Tak więc nie poszalejemy sobie tutaj z podzespołami, ale zawsze może nas to wynieść troszkę taniej.