Reprezentacja Polski na EURO 2012 zwiedziła Wielką Wystawę Piłkarską!

4 czerwca wieczorem Wielką Wystawę Piłkarską zwiedziła reprezentacja Polski na EURO 2012. Reprezentacja w pełnym składzie z zainteresowaniem obejrzała pamiątkowe proporce meczowe, trofea, ponad 100 koszulek piłkarskich oraz szalików i butów – część z nich należących do piłkarzy reprezentacji. Zwiedzenie wystawy, w szczególności pamiątek związanych z meczami Polaków, z pewnością jeszcze silniej podgrzeje sportowe emocje przed meczem z Grecją i zachęci naszych zawodników do walki.

Reprezentacja Polski na EURO 2012 w pełnym składzie zwiedziła wczoraj wieczorem Wielką Wystawę Piłkarską w Pałacu Kultury i Nauki. Piłkarze znaleźli czas na odwiedzenie wystawy pomimo niezwykle napiętego grafiku, jaki towarzyszy im na kilka dni przed EURO. Na wystawie przywitał ich dziennikarz sportowy i komisarz ekspozycji Stefan Szczepłek, który następnie wraz z organizatorem wystawy Pawłem Kwiatkowskim oprowadził reprezentację po ekspozycji, zatrzymując się przy najciekawszych i najcenniejszych eksponatach oraz przy koszulkach, które należą do reprezentantów. Wizyta na wystawie, gdzie znajdują się najcenniejsze eksponaty i pamiątki po wielkich piłkarzach i trenerach takich jak Kazimierz Deyna, Kazimierz Górski, Jerzy Engel czy Franz Beckenbauer, bardzo podobała się naszej reprezentacji i była relaksacyjną podróżą w przeszłość i historię na kilka dni przed najważniejszym wydarzeniem sportowym ostatnich lat w Polsce – EURO 2012.

Na Wielkiej Wystawie Piłkarskiej znajdują się również pamiątki od obecnych reprezentantów Polski – między innymi koszulka Roberta Lewandowskiego. Być może po EURO zawodnicy przekażą kolejne koszulki na ekspozycję oraz do kolekcji Stefana Szczepłka, do czego dziennikarz gorąco namawiał. Na razie wszyscy podpisali się na fladze Polski, którą przekazali na wystawę i która od jutra będzie eksponowana na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Piłkarze z zaciekawieniem obejrzeli również historyczne piłki nożne, buty oraz liczne proporce meczowe i trofea piłkarskie.

Organizatorem Wielkiej Wystawy Piłkarskiej jest Agencja STX JAMBOREE.

0
Źródło: Agencja STX JAMBOREE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.