Seagate obiecuje dużo tańsze dyski SSD

Seagate i DensBits łączą siły, by opracować pamięci masowe, które zapewnią użytkownikom wysoką niezawodność i wydajność przy znacznej redukcji kosztów. W ramach umowy, technologia Memory Modem od DensBits będzie zintegrowana z technologiami pamięci masowych Seagate. Konstrukcje z pamięcią flash klasy MLC 1Xnm będą przeznaczone na rynek enterprise, natomiast technologia TLC 1Xnm będzie wykorzystana w dyskach na rynek konsumencki.
Seagate obiecuje dużo tańsze dyski SSD
Seagate

Seagate

“W ciągu ostatnich 30 lat Seagate opracował technologie i produkty, które zapewniły firmie pozycję lidera na rynku pamięci masowych, od pamięci klasy enterprise po dyski SSHD” – powiedział Rocky Pimentel, Seagate chief sales & marketing officer. “Cieszymy się ze współpracy z utalentowanym zespołem DensBits i wierzymy, że pomoże nam ona w umocnieniu pozycji na rynku pamięci SSD”.

Współpraca z Seagate jest potwierdzeniem wiodącej roli naszej technologii i wierzymy, że połączenie kontrolera Memory Modemod DensBits z pamięciami masowymi Seagate wniesie duże zmiany na rynku dysków twardych” – powiedział Ilan Hen, DensBits’ Chairman & CEO.