Stylowe, rozrywkowe i łatwe w obsłudze smartfony Xperia

Xperia miro to smukły smartfon, dostępny w radosnej gamie kolorystycznej. Posiada głęboką integrację z portalem Facebook, pozwalającą na wszechstronne zarządzanie kontaktami i galeriami zdjęć. Smartfon wyposażony jest także w odtwarzacz muzyczny oraz technikę audio xLOUD, dającą ponoć wyraźny i mocny dźwięk. Smartfon Xperia tipo zaprojektowany jest tak, aby był bardzo prosty w obsłudze i umożliwiał odbiorcom korzystanie z pełni jego możliwości – czy to do surfowania po Internecie, dzielenia się zdjęciami, czy do pobierania aplikacji.
Stylowe, rozrywkowe i łatwe w obsłudze smartfony Xperia
Nowe Xperie dla 'Kowalskich'. Ładne?

Nowe Xperie dla ‘Kowalskich’. Ładne?

Smartfon Xperia tipo będzie dostępny również w wersji obsługującej dwie karty SIM. Użytkownicy za pomocą jednego przycisku będą mogli przełączać się pomiędzy kartami aby korzystać z najbardziej ekonomicznego planu. Obydwa smartfony zostaną wprowadzone na rynek na całym świecie w trzecim kwartale 2012 r.

“Xperia miro i Xperia tipo to smartfony dla osób, które poszukują multimedialnej rozrywki oraz funkcjonalności, tradycyjnie kojarzonej z bardzo nowoczesnymi smartfonami działającymi na platformie Android”, powiedział Calum MacDougall, Director Xperia Marketing w Sony Mobile Communications. “Xperia miro to model dla osób, które pragną mieć w telefonie zintegrowane media społecznościowe i wspaniałe doznania muzyczne, natomiast Xperia tipo polecana jest użytkownikom, którzy chcieliby po raz pierwszy poznać zalety smartfona, a wcześniej mieli tradycyjny telefon.”