Świetna aplikacja dla łasuchów

Znajdź najlepszą restaurację w okolicy dzięki aplikacji "Gastronauci" na Windows Phone.

Gastronauci.pl to wyjątkowy serwis, dzięki któremu można znaleźć odpowiednią restaurację na podstawie ocen zebranych przez społeczność portalu. Recenzje nie są pisane przez profesjonalnych recenzentów, ale przez użytkowników serwisu, których pasją jest jedzenie i jednocześnie dzielenie się swoimi spostrzeżeniami z innymi.

Mobilna aplikacja Gastronauci na smartfony z systemem Windows Phone pozwala znaleźć restaurację znajdującą się zarówno w najbliższej okolicy, jak i tej dalszej, w promieniu do 100 km, abyśmy podczas trasy zaplanowali miejsca, w których się zatrzymamy. Wybrany lokal możemy zapisać do swojej listy ulubionych miejsc, a co więcej możemy też zarezerwować tam stolik, dzięki współpracy z serwisem Stoliczku.pl.

Aplikacja daje takie same możliwości jak serwis Gastronauci.pl. Po wybraniu opcji „Szukaj” można zawęzić poszukiwania wg wybranych kryteriów. Do dyspozycji mamy wiele opcji, takich jak np. „ogródek letni”, „można łatwo zaparkować” albo „zwierzęta mile widziane”, dzięki którym znajdziemy bez trudu miejsce idealne na posiłek.

„Gastronauci” to niezwykle funkcjonalny i praktyczny przewodnik dla osób, które będąc w podróży w nieznanym miejscu poszukują idealnego miejsca na kulinarną ucztę. Dzięki niemu bardzo szybko możemy wybrać restaurację, która spełni nasze oczekiwania, jednocześnie zapewniając nas, że ów wybór jest trafiony, bo poparty recenzjami wielu osób, które ją odwiedziły. Windows Phone daje nam pewnego rodzaju komfort psychiczny, jak i oszczędność czasu, gdyż nie musimy jak dotychczas poświęcać zbyt wiele czasu na śledzenie opinii w komputerze. Możemy to zrobić w biegu, mając w dłoni urządzenie, które skutecznie zastępuje komputer również w tej sytuacji. — powiedziała Ewelina Bagińska, odpowiedzialna w polskim oddziale firmy Microsoft za rozwój platformy Windows Phone.

Aplikację można pobrać za darmo z Windows Phone Marketplace: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/8f52c1f2-3652-4b34-8f21-485158ccd8d4.