Adventurer – kolejny polski hit!

W marcu polskie studio Farm51 poinformowało o pracach nad przygodową grą akcji, z perspektywy pierwszej osoby. Do tej pory znaliśmy jedynie pierwsze concept arty, natomiast dzisiaj twórcy opublikowali materiał filmowy z gry. Zapowiada się całkiem fajna rozgrywka, szczególnie dla miłośników przygód Indiany Jones'a i Nathana Drake'a.

Wojciech Pazdur z Farm51 (Necrovision) w marcu tak wypowiedał się na temat gry: ”

Adventurer” to nie tylko shooter osadzony w unikalnej scenerii, lecz także powrót do korzeni FPS-ów: – eksploracja rozbudowanych, nieliniowych lokacji, szukanie skarbów (z kompasem i mapą), rozwiązywanie zagadek, a to wszystko okraszone egzotyką i świetną oprawą graficzną – W przeszłości, jako studio, zahaczaliśmy o inne gatunki gier, ale to w FPS-ach czujemy się najlepiej. „Adventurer” ma być rasowym shooterem z unikalnymi elementami rozgrywki i konstrukcji świata, które podbudują jego przygodową naturę.

Akcja gry została osadzona w latach 30 ubiegłego wieku.Wcielimy się w postać poszukiwacza skarbów, który będzie przemierzał przeróżne zakątki naszego globu m.inn.egipskie piramidy, amazońskie dżungle i skute lodowcem grobowce Arktyki. Czy będzie to hit na miarę Uncharted? Miejmy nadzieję, bo dawno nie było na polskim rynku gry tego typu, łączącej szybką akcję i zagadki logiczne.

Od strony graficznej będzie całkiem przyjemnie. W grze wykorzystano silnik Unreal Engine 3 i sesje motion capture. Prezentowane poniżej fragmenty klimatem przypominają klasykę filmów przygodowych z Indianą Jones’em na czele. Niestety nie znamy jeszcze choćby wstępnej daty premiery. Wiemy jedynie, że Adventurer ukaże się na komputerach PC i Xboxie 360 .

Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.