Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych? [AKTUALIZACJA]

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z różnorodnymi metodami zarabiania na rynku mobilnym:
Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych? [AKTUALIZACJA]
Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych?

Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych?

  • ukazanie i porównanie najbardziej optymalnych mechanizmów spieniężania aplikacji mobilnych
  • najbardziej popularne sklepy z aplikacjami mobilnymi(Apple App Store, Android Market, Samsung Apps) struktura, proces rejestracji, cechy specyficzne = optymalne dochody
  • wykorzystanie mikropłatności
  • wybór dostawcy reklam i sposób promocji aplikacje (osiągnięcie dziesiątek tysięcy ściągnięć)
  • etapy projektowania maksymalizujące prawdopodobieństwo sukcesu aplikacji

Prezentowana wiedza będzie niezmiernie cenna nie tylko dla programistów, którzy zaczynają przygodę z rynkiem mobilnym, ale również dla tych, którzy mają już swoje produkty i chcą czerpać z nich większe zyski, również osoby z obszarów biznesu, które rozważają wejście na rynek mobilny, dowiedzą się o potencjale tego rynku i tym, jak można go dobrze wykorzystać.

Cała przekazywana podczas tego projektu wiedza jest efektem doświadczeń zbieranych na rynku mobilnych w okresie kilku ostatnich lat, a poparta jest sukcesem wielu aplikacji dla platformy Android i iOS.

Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących programistów rozważających przygodę z rynkiem mobilnym, jak i doświadczonych, którzy chcą zoptymalizować zyski ze spieniężania swoich produktów, a także ludzi biznesu zainteresowanych rynkiem mobilnym i jego finansowym potencjałem.

CENA: 900 PLN + 23% VAT

Więcej informacji na http://clever-point.pl/szkolenia-i-warsztaty/warsztaty/warsztaty-jak-zarabiac-na-grach-i-aplikacjach-mobilnych/491/

Aktualizacja

28 sierpnia 2012:

OSTATNIE SZKOLENIE OTWARTE!