Monitorowanie zdrowia z Samsungiem Galaxy S III

Aplikacja S Health jest dostępna w Google Play dla użytkowników Samsunga Galaxy S III ze Stanów Zjednoczonych, Korei, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii.

Dzięki połączeniu nowego Galaxy S III za pomocą Bluetooth lub USB z glukometrem, czy monitorem ciśnienia krwi, na bieżąco można śledzić i analizować wskaźniki swojego zdrowia. Aplikacja zbiera wszystkie wyniki z tych pomiarów i przedstawia je w formie czytelnych tabel, wykresów i grafik. Użytkownik może również analizować swoje dane przez dłuższy okres czasu, sprawdzać archiwalne wyniki oraz wprowadzać dane ręcznie, gdy jest na diecie lub w trakcie kuracji antybiotykowej.

Codzienne życie prowadzone w zdrowy i przyjazny dla naszego organizmu sposób, może być wyzwaniem. Dlatego nasza aplikacja umożliwia ustalenie celów zdrowotnych, do których dążymy. Następnie wynikami możemy się podzielić na Facebooku lub Twitterze. To nowe wyzwanie dla fanów grywalizacji i nie tylko

– powiedział Jarosław Szponar, Application Specialist w Samsung Electronics Polska.

Oprócz Stanów Zjednoczonych, Korei i Europy Zachodniej, Samsung planuje w niedługim czasie wprowadzać aplikację na kolejne rynki.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.