Tanie, cienkie, lekkie i wydajne notebooki Acera

15,6-calowy model, wyposażony w napęd optyczny, jest cieńszy niż 23 mm i waży niecałe 2,3 kg. W notebookach z serii V5 zastosowano wydajne procesory z rodziny Intel Core oraz cieszące się uznaniem układy graficzne Nvidia GeForce GT, pozwalające na wydajną pracę wielozadaniową oraz tworzenie treści multimedialnych i korzystanie z nich.
Tanie, cienkie, lekkie i wydajne notebooki Acera
Acer Aspire V5

Acer Aspire V5

Inteligentne zarządzanie energią oraz rozmieszczenie podzespołów pozwoliło na obniżenie poziomu hałasu i zapewnienie komfortu termicznego bez pogarszania wydajności systemu. Dzięki temu, notebooki są, jak zapewnia Acer, ciche i mogą być wygodnie trzymane na kolanach, zarówno przy pracy z aplikacjami obliczeniowymi, jak i podczas odtwarzania multimediów. Notebooki z serii V5 są energooszczędne i przyjazne dla środowiska, czego potwierdzeniem jest certyfikat ENERGY STAR.

Z myślą o ułatwieniu użytkowania w podróży, w notebookach z serii V5 zastosowano funkcję Acer Instant Connect, która automatycznie wyszukuje i rejestruje najczęściej używane punkty dostępowe, przez co pozwala na nawiązanie połączenia z Internetem w 2,5 sekundy, czterokrotnie szybciej niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych.

Aby zapewnić swobodę użytkowania, w notebookach zastosowano gniazdo LAN/VGA, pozwalające na podłączenie do Internetu oraz zewnętrznego monitora przy użyciu tylko jednego kabla. Z myślą o szybkim i łatwym przesyłaniu plików między urządzeniami cyfrowymi zastosowano natomiast porty USB 3.0.

Dostępne konfiguracje:

Aspire V5-571- procesor Intel Core i3 2367MB, ekran 15.6″, pamięć 4GB, dysk twardy 500GB, Windows 7 Home Premium, cena 2 497 zł brutto

Aspire V5-571G- procesor Intel Core i3 2367MB, ekran 15.6″, grafika NVIDIA GeForce GT620M 1GB, pamięć 4GB, dysk twardy 500GB, Windows 7 Home Premium, cena 2 691 zł brutto

Więcej:Acer