Telewizja w laptopie, czyli Samsung z tunerem DVB-T

Notebook Samsung w Agito z tunerem telewizyjnym
Telewizja w laptopie, czyli Samsung z tunerem DVB-T

Notebook Samsung w Agito z tunerem telewizyjnym

Laptop Samsung NP300V5A posiada ekran LED o przekątnej 15,6″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Wyświetlacz umieszczono w ultracienkiej ramce, która jest o około 60 procent węższa od tych, stosowanych we wcześniejszych modelach. Dzięki temu komputer jest mniejszy i lżejszy od swoich poprzedników, przy zachowaniu tego samego rozmiaru ekranu. Ale nie tylko kompaktowe wymiary sprzyjają wykorzystaniu go w podróży czy kawiarni. Samsung NP300V5A może pracować na baterii nawet do 9 godzin.

Użytkownicy docenią też prostą i szybką obsługę. Szeroko rozstawione klawisze ułatwiają pisanie, co przekłada się na tempo pracy. Producent informuje, iż każdy klawisz został przetestowany pod kątem trwałości i niezawodności aż 10 milionów razy czyli tyle, ile razy przeciętny użytkownik naciśnie go w czasie sześcioletniej eksploatacji urządzenia.

Procesor Intel Core i3-2350M oraz pamięć 8 GB RAM DDR3 gwarantują szybką pracę systemu podczas przeglądania stron, obsługi pakietów biurowych czy konwersji multimediów. Natomiast karta graficzna Nvidia GeForce 520MX zapewnia możliwość odtwarzania gier i filmów w jakości Full HD. Łącza HDMI, D-SUB, 3 porty USB 2.0, czytnik kart pamięci pozwalają na współpracę i wymianę danych z innymi urządzeniami multimedialnymi.

Sklep internetowy Agito.pl oferuje komputer wraz z tunerem telewizyjnym MICRO DVB-T STICK MT4167, wyposażonym w złącze USB 2.0. Do zestawu dołączony jest również pilot. Tuner telewizyjny realizuje m.in. takie funkcje, jak EPG (elektroniczny przewodnik programowy) czy PVR i TimeShift, umożliwiające nagrywanie programów prosto na dysk komputera oraz ich odtwarzanie w dowolnym momencie.

Cena zestawu zwierającego komputer Samsung NP300V5A oraz tuner DVB-T wynosi 2499,00 PLN.

Więcej:Samsung