Patrz stary jak nasi załatwili pirata.

Użytkownicy Maców lubią gry wideo!

Doskonała sprzedaż Wiedźmina na Macach.

Wiedźmin

Wiedźmin

Edycja Rozszerzona Wiedźmina na komputery Mac zadebiutowała w trakcie wiosennej konferencji Grupy CD Projekt RED na początku kwietnia 2012 roku. Gra jest pierwszym produktem polskiego dewelopera na urządzenia produkowane przez amerykańską firmę z Cupertino. Mimo pięciu lat jakie upłynęły od debiutu pierwszego Wiedźmina na komputery PC, najnowsza Macowa wersja tytułu, dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji cieszy się duża popularnością.

„Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wielkością sprzedaży Wiedźmina na Maca. W ciągu trzech miesięcy nabywców znalazło już więcej sztuk niż zakładaliśmy dla całego cyklu życia tego produktu, a sprzedaż wciąż jest kontynuowana. Te wyniki pozytywnie nastrajają nas przed nadchodzącą premierą najnowszej, drugiej części Wiedźmina na komputery Mac, która na tej platformie nastąpi na jesieni tego roku” — mówi Adam Kiciński, prezes CD Projekt RED.

Na początku roku spółka CD Projekt RED odzyskała całość praw do pierwszej części Wiedźmina. Z tego powodu wszystkie środki pochodzące ze sprzedaży gry, po pomniejszeniu o marże platformy Steam, trafiają do giełdowej spółki.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News