Czekasz na Guild Wars 2? Mamy coś dla ciebie…

Sklep Level77 jest już gotów na premierę Guild Wars 2, gry MMO, która ma duże szanse zdetronizować superprodukcje Blizzarda.

W branży gier komputerowych lipiec 2012 r. nie przejdzie do historii jako najbardziej atrakcyjny pod względem spektakularnych premier gier. Można by powiedzieć, że w lipcu w branży gier było podobnie jak na budowie autostrady A4 – nic się nie dzieje! Jednak zupełnie inaczej będzie wyglądał sierpień. Dlaczego? Na pewno nie przez rocznice Powstania Warszawskiego i zbliżającą się premierę Uprising 44 i na pewno nie przez kolejną odsłonę New Super Mario Bros 2 ale dzięki długo oczekiwanej grze Guild Wars 2. Jest to najdłużej wyczekiwana premiera roku nie licząc Diablo III!

Sierpień śmiało można ochrzcić miesiącem Guild Wars 2 i to nie tylko ze względu na premierę słynnej MMO wyprodukowanej przez ArenaNet ale również ze względu na zupełnie nieoczekiwaną premierę unikalnej kolekcji koszulek ze wzorami Guild Wars 2. Po raz pierwszy w historii na rynku odzieży związanej z grami komputerowymi pojawiają się koszulki z Guild Wars 2. Po raz pierwszy w historii i po raz pierwszy w Polsce. Tylko na Level77.

Już od 10 sierpnia na stronie internetowej www.level77.eu, oraz na Facebooku Level77 ujawniony zostanie pierwszy z trzech unikalnych wzorów Guild Wars 2. Ale to jeszcze nie koniec. W każdy piątek do czasu premiery 28 sierpnia będą ujawniane kolejne wzory koszulek Guild Wars 2. A więc 10, 17 i 24 sierpnia fani będą odkrywać tajemnicze wzory ukryte na koszulkach gry, której od pierwszego wydania minęło 7 lat!

W każdy piątek 10, 17 i 24 sierpnia specjalnie dla klientów Level77 uruchomiona zostanie przedsprzedaż koszulek Guild Wars 2!

0
Źródło: Level77
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.