Dwa telefony w jednym – Samsung Galaxy Y Duos

Nowy smartfon to oferta dla osób, które w codziennej komunikacji używają dwóch numerów komórkowych, ale nie lubią nosić ze sobą dwóch urządzeń. Galaxy Y Duos odpowiada na ich potrzeby, a przy tym oferuje jeszcze więcej. To jeden z niewielu telefonów na rynku, który pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart sim w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On, która zapewnia stałe czuwanie obu numerów.
Dwa telefony w jednym – Samsung Galaxy Y Duos
Samsung Galaxy Y Duos

Samsung Galaxy Y Duos

Galaxy Y Duos został wyposażony w jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na rynku – Android w wersji 2.3. Ten system oferuje pełne spektrum możliwości komunikacyjnych, rozrywkowych i multimedialnych. Funkcje Google Mobile Service pozwalają na głosowe przeszukiwanie zasobów Google, odbieranie poczty z Gmaila, oglądanie klipów z YouTube, korzystanie z Google Maps, czy też komunikowanie się ze znajomymi za pomocą Google Talk. Jednak ten komunikator, to nie jedyna funkcja, która zapewnia stałą komunikację z przyjaciółmi. Usługa ChatOn umożliwia szybki kontakt ze znajomymi, a Social Hub pozwala na łatwą aktualizację Facebooka i Twittera. Dodatkowo więcej aplikacji i gier można pobrać ze sklepu Google Play lub Samsung Apps.

O szybkie i komfortowe korzystanie z tych wszystkich funkcji dba procesor o taktowaniu 832 MHz oraz dotykowy ekran o przekątnej 3,14″. Z kolei komunikację Galaxy Y Duos z innymi urządzeniami zapewnia moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS. A długi czas pracy urządzenia zapewnia litowo-jonowa bateria o pojemności 1300 mAh.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 599 zł brutto.