myTable – Twój nowy plan lekcji na Androida.

Do rozpoczęcia roku szkolnego zostało już naprawdę niewiele. Z przykrością postanowiliśmy przypomnieć Wam o tym fakcie, prezentując przy okazji plan lekcji stworzony dla systemu Android.

myTable to nic innego jak podręczny plan lekcji, z kilkoma udogodnieniami. Podstawowa funkcja – wyświetlanie planu lekcji wykonana jest bardzo czytelnie, pozwala na wprowadzenie dwóch harmonogramów zajęć, co ułatwi życie wszystkim, którzy we wrześniu otrzymają nieco bardziej skomplikowane plany lekcji. Aplikacja jest debiutem młodego, polskiego programisty – Michała Macioły i przydałoby się, gdyby autor nie osiadł na laurach i pomyślał o jej wzbogaceniu.

Aplikacja pozwala na dodawanie krótkich notatek do opisu lekcji – nie pozwala jednak ustawić sobie przypomnienia o tym sprawdzianie z matematyki, który odbędzie się za dwa tygodnie. Użytkownik może zdefiniować sobie czas trwania lekcji, jednak przerwy, a raczej godzinę, o której rozpoczyna się następna lekcja, wprowadza się już samemu. Całkiem niezłym pomysłem są opcje automatyzacji – podczas lekcji wpisanych w myTable, telefon może wyciszyć wszystkie dźwięki, a oprócz tego wibrować, sygnalizując początek i koniec lekcji. Szkoda tylko, że nie można ustawić wibracji tak, żeby informowała uczniów na przykład pięć minut przed dzwonkiem.

Plan lekcji w telefonie to całkiem niezły pomysł, który został zrealizowany poprawnie w aplikacji myTable. Pobierz myTable z Google Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.