“Samsung produkuje najlepsze notebooki”

Laptopy firmy Samsung zostały uznane za najmniej awaryjne w najnowszym rankingu niezawodności komputerów, opublikowanym przez firmę Rescuecom (raport: Rescuecom Computer Reliability Report). Badanie dotyczy urządzeń dostępnych na rynku amerykańskim w drugim kwartale 2012 roku. Koreański producent laptopów w ostatnim roku systematycznie piął się w górę rankingu niezawodności komputerów i w drugim kwartale bieżącego roku awansował na pierwsze miejsce tego zestawienia. Liczba punktów w skali niezawodności (422), przyznana przez ekspertów firmy Rescuecom komputerom firmy Samsung, jest aż o 167 punktów wyższa od tej, którą otrzymał drugi w rankingu producent konkurencyjnych urządzeń.
“Samsung produkuje najlepsze notebooki”
Notebooki Samsunga najbardziej niezawodne

Notebooki Samsunga najbardziej niezawodne

Opinie o wiodących producentach laptopów wśród polskich internautów zbadała także agencja OX Media. Jej raport dotyczy tego, co piszą internauci na temat popularnych komputerów przenośnych, na co najczęściej narzekają i jakie zapytania wpisują do wyszukiwarki. Zaprezentowana analiza pokazała, że laptopy firmy Samsung cieszą się dobrą reputacją, ponieważ mają jeden z najniższych odsetek krytycznych komentarzy (3%) wśród uwzględnionych marek. Szczegółowe wyniki zilustrowano na infografice.

Szczegółowe informacje o raporcie niezawodności komputerów Rescuecom można znaleźć na stronie: http://www.rescuecom.com/news-press-releases/Computer-Reliability-Report-2012-Q2.aspx Więcej informacji o badaniu reputacji największych marek laptopów w wyszukiwarce Google można znaleźć na stronie: http://oxpress.pl/komu-sprzyjaja-opinie-w-wyszukiwarkach-laptopy/

Więcej:Samsung