Słuchawki do zadań specjalnych

Firma Mad Catz jest mniej znana na naszym europejskim rynku, nie ma czemu się dziwić, są obecni dopiero od 2007 po zakupie firmy Saitek. Więc prawdopodobnie więcej osób kojarzy ich z powodu z serii Cyborg i najdziwniejszych myszek dostępnych na rynku – R.A.T.

Jednak tym razem firma wyprodukowała słuchawki dla graczy, utrzymane w kanciastej stylistyce innych akcesoriów z linii Cyborg.

Urządzenie z pewnością nie zachwyci audiofilów, jednak to nie oni będą ich używać.

Cechy urządzenia:

– magnesy neodymowe klasy N38 K, 50 mm

– pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz

– kabel w oplocie: 2 m (USB); 1 m (3.5mm)

– kompatybilne z mp3 i smart fonami

– odczepiany mikrofon z redukcja szumów

Ciekawi nas ten kabel USB o łącznej długości 2m, nie za bardzo wiadomo co to jest za rozwiązanie, możemy tylko się domyślać, że słuchawki mają odpinany kabel. Odczepiany mikrofon powili staję się standardem jeżeli chodzi o słuchawki dla graczy co na pewno jest miłym urozmaiceniem. Naszym zdaniem kabel jack 3.5mm o długości 1m to zdecydowanie za mało, kabel powinien mieć optymalne 1,5 do 2 m. Nie wpłynęło by to znacznie na jakość dźwięku, a znacznie poprawiło radość ze słuchawek. Pamiętajmy, że każdy nawet pozłacany przedłużacz wpłynie w jakiś sposób na odbiór ostateczny. „Słuchawki posiadają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co z kolei przekłada się na idealne dopasowanie do kształtu głowy i wygodne użytkowanie przez długie godziny gry.” Tak obiecuję producent, żeby potwierdzić jego słowa musielibyśmy przetestować rzeczone słuchawki, ale dziennikarze zachodni są zachwyceni.

Na słuchawki dostaniemy dwuletnią gwarancję, cena na polskim rynku odstraszy mniej zamożniejszych graczy, bo sugerowana cena wyniesie 599zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.