Sukces Polaków – złoty medal dla GG!

Wersja mobilna komunikatora GG na smartfony z systemem Android zajmuje najwyższe 1. miejsce w kategorii "Najlepsze Bezpłatne" w Google Play, internetowej platformie z aplikacjami.

GG wyprzedziło najpopularniejsze światowe marki takie, jak: Gmail, YouTube, Facebook, Dropbox, Skype czy Angry Birds.

To duży sukces polskiej aplikacji, której częste, kolejne aktualizacje konsekwentnie odpowiadają na prośby i sugestie użytkowników.

W ostatnim czasie do wersji mobilnej GG na Androida dodano między innymi możliwość ustawienia ciemnego motywu i zestaw popularnych emotikonek.

Korzystanie z GG w komórce jest łatwe i wygodne – oprócz możliwości przeprowadzania rozmów tekstowych, aplikacja pozwala także na dostęp do GGdysku (3GB wirtualnej przestrzeni), czy słuchanie ulubionej muzyki w platformie radiowej. Synchronizacja natomiast zapewnia dostęp do swojej aktualnej listy kontaktów w GG i archiwum rozmów, czy chociażby kontynuowanie w mobilnym GG rozmowy rozpoczętej wcześniej na komputerze stacjonarnym.

Dzięki tym zmianom i ciągłemu rozwojowi GG cieszy się przychylnością użytkowników, co potwierdza pierwsza pozycja w rankingu i wiele pochlebnych komentarzy w sklepie Google Play.

Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Windows Phone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

Lada dzień liczba pobrań mobilnego GG tylko na Androida osiągnie okrągły milion.

Najnowsza wersja GG oznaczona numerem 3.4.2 jest dostępna bezpłatnie w Google Play pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu

0
Źródło: GG Network
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.