AutoMapa dla iOS dostosowana do systemu iOS 6

W kilkanaście minut po premierze systemu operacyjnego iOS 6, producenci AutoMapy udostępnili nową wersję aplikacji dostosowaną do najnowszej wersji mobilnego systemu Apple.
AutoMapa iOS

AutoMapa iOS

W chwilę po premierze iOS 6 – najnowszego mobilnego systemu operacyjnego Apple, użytkownicy AutoMapy uzyskali możliwość pobrania z AppStore najnowszej wersji AutoMapy dostosowanej do jego wymagań. Aktualizacja dostępna jest zarówno dla AutoMapy iOS Polska, jak i AutoMapy iOS Europe. Dzięki tak szybkiej aktualizacji AutoMapy, jej użytkownicy mogą korzystać z pełnej funkcjonalności programu pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Apple.

AutoMapa iOS Polska jest połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od tego, czy jest zasięg sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe zamykanie i otwieranie.

AutoMapa iOS Europe to u połączenie zalet i danych mapowych znanych z AutoMapy iOS Polska opracowanych przez Geosystems z najnowszymi mapami Europy w najnowszej specyfikacji dostarczonych przez firmę NAVTEQ.

Najnowsza aktualizacja programu jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników AutoMapy iOS posiadających ważną licencję, jak równeż dla osób, które zdecydują się na zakup AutoMapy iOS. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S jak również dla urządzeń iPad1 i 2 3G oraz Nowego iPada 4G. Pobrać ją można bezpośrednio z AppStore.

0
Źródło: Aqurat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.