IndieFort Bundle – skomponuj swój zestaw gier niezależnych

GamersGate, jedna z większych platform pecetowej dystrybucji cyfrowej, rusza ze sprzedażą zestawów gier niezależnych. Pomyślicie – przecież to jest już wszędzie! Tak, ale skandynawski wydawca ma ciekawy pomysł - możesz sam wybrać sobie jakie gry Cię interesują!

Na

IndieFort Bundle

składają się 24 produkcje, które można wrzucić do trzech pudełek: Bronze Pack kosztuje 2,99 dolara i pozwala na wybranie 3 gier. Za 5,99 dolara kupimy 6 gier (Silver Pack), a złoty zestaw 9 gier będzie kosztował 8 dolarów. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt niska – możesz dać kilka dolarów bezpośrednio producentom.

Lista gier pozbawiona jest zaskakujących gier wideo, takich jak Braid czy World of Goo, ale spośród 24 tytułów, miłośnicy gier niezależnych z pewnością będą w stanie coś dla siebie znaleźć. Akcja trwa jeszcze 20 dni i z pewnością jeśli okaże się sukcesem, GamersGate rozważy kolejną część. Dobrym pomysłem byłoby uruchomienie podobnej akcji z grami Paradoksu, bo przecież jest ich dużo, nie każdy ma wszystko, co go interesuje, a sam producent mógłby na tym dorobić, bo przecież GamersGate należy właśnie do niego, więc prowizji brak.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.