Kinect dla Windows trafia do Polski!

Kinect dla Windows nie jest tylko zapomnianym eksperymentem. Jest wciąż rozwijany! W najnowszej wersji pakietu programistycznego deweloperzy będą mogli uzyskać dostęp do większej ilości funkcji urządzenia, w tym danych z samego czujnika (ustawienia kolorystyczne kamery i rozszerzone dane dotyczące głębi obrazu), a także zapewni większą ilość przykładowych szablonów, które będzie można wykorzystać w aplikacjach. Pojawi się też obsługa aplikacji dla Pulpitu w Windows 8, .NET 4.5 i Visual Studio 2012.
Microsoft na razie nie wspomina o grach i programach dla Windows, obsługujących Kinecta
Microsoft na razie nie wspomina o grach i programach dla Windows, obsługujących Kinecta
Nareszcie!

Nareszcie!

Kinect dla Windows powinien pojawić się w naszym kraju ósmego października, aczkolwiek według oficjalnego komunikatu, premiera wyznaczona jest na “późniejszą jesień”.

Kinect dla Windows wymaga systemu Windows 7 lub nowszego. W porównaniu do swojego xboxowego odpowiednika, urządzenie ma nowsze oprogramowanie układowe, krótszy kabel USB oraz adapter, pozwalający podłączać do komputera dodatkowe urządzenia korzystające z portu USB. Urządzenie też działa lepiej z obiektami znajdującymi się bliżej obiektywu (od 50 centymetrów)

.