Kinect dla Windows trafia do Polski!

Kinect dla Windows nareszcie w naszym kraju. Microsoft, przy okazji aktualizacji pakietu SDK dla programistów chcących pisać aplikacje dla komputerowej wersji Kinecta, wprowadza go do naszego kraju.
Nareszcie!

Nareszcie!

Kinect dla Windows nie jest tylko zapomnianym eksperymentem. Jest wciąż rozwijany! W najnowszej wersji pakietu programistycznego deweloperzy będą mogli uzyskać dostęp do większej ilości funkcji urządzenia, w tym danych z samego czujnika (ustawienia kolorystyczne kamery i rozszerzone dane dotyczące głębi obrazu), a także zapewni większą ilość przykładowych szablonów, które będzie można wykorzystać w aplikacjach. Pojawi się też obsługa aplikacji dla Pulpitu w Windows 8, .NET 4.5 i Visual Studio 2012.

Kinect dla Windows powinien pojawić się w naszym kraju ósmego października, aczkolwiek według oficjalnego komunikatu, premiera wyznaczona jest na „późniejszą jesień”.

Kinect dla Windows wymaga systemu Windows 7 lub nowszego. W porównaniu do swojego xboxowego odpowiednika, urządzenie ma nowsze oprogramowanie układowe, krótszy kabel USB oraz adapter, pozwalający podłączać do komputera dodatkowe urządzenia korzystające z portu USB. Urządzenie też działa lepiej z obiektami znajdującymi się bliżej obiektywu (od 50 centymetrów)

.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.