Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!

Po niecałym miesiącu od uruchomienia rejestracji swój udział w tegorocznym MTS zgłosiło już ponad 1500 uczestników. Trzeba śpieszyć się z rejestracją, bo miejsc jest coraz mniej. Organizatorzy przewidzieli, że w konferencji weźmie udział maksymalnie 2500 gości.
Microsoft Technology Summit 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc!
Miejsc jest coraz mniej!

Miejsc jest coraz mniej!

W tej chwili największym zainteresowaniem cieszą się sesje poświęcone SQL Server 2012, programowaniu aplikacji dla Windows 8, zmiany w Active Directory oraz Windows Server 2012.

Organizatorzy potwierdzili, że do grona gości specjalnych Microsoft Technology Summit 2012 dołączył David Chappell, główny partner w firmie Chappell & Associates. David wystąpił na ponad 100 wydarzeniach i konferencjach na pięciu kontynentach. W jego seminariach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy liderów, architektów IT oraz programistów z 45 krajów. Jego książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków i są regularnie używane w ramach zajęć na takich uczelniach, jak MIT oraz ETH w Zurychu. Współpracował m.in. z firmami Hewlett-Packard, IBM, Microsoft i Target Corporation oraz uniwersytetem Stanforda, wdrażając nowe technologie i produkty oraz edukując personel klientów. Posiada licencjat w dziedzinie ekonomii i dyplom magistra informatyki na uniwersytecie Wisconsin-Madison.

Już wcześniej swój udział w konferencji potwierdzili John Craddock zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych oraz Paula Januszkiewicz – specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych.

Siódma edycja konferencji jest szczególna także dlatego, że podczas niej odbędzie się pierwsza oficjalna prezentacja Windows 8 w Polsce.

Tegoroczna konferencja oferuje zróżnicowany i niezwykle bogaty program uwzględniający najnowsze technologie Microsoft oraz światowe trendy branży IT. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli skomponować swój indywidualny plan spośród blisko 56 sesji, przygotowanych przez 67 ekspertów. Wśród sesji, które cieszą się dotychczas największym zainteresowaniem znajdują się:

– SQL Server 2012 – nowe elementy języka T-SQL w praktyce – Paweł Potasiński / Marek Adamczuk

– Programowanie aplikacji dla Windows 8 (część 1 i 2) – Tomasz Wiśniewski / Bartłomiej Zass

– Świeży powiew katalogu… czyli w Active Directory zmianami powiało – Tomasz Onyszko

– Pimp Up My Datacenter – Windows Server 2012 w akcji – Mariusz Kędziora

– HTML5 w Windows 8 – Hit czy Kit? – Marcin Borecki

– Visual Studio Ninja – Marcin Iwanowski

– Ten Deadly Sins of Administrators about Windows Security – Paula Januszkiewicz

– Czym zaskoczy Cię Visual Studio 2012? – Grzegorz Rycaj

– U podstawy chmury. Windows Server 2012 z Hyper-V 3.0 jako platforma wirtualizacji systemowej – Grzegorz Tworek

– Windows 8 UI, czyli jak zrobić z programisty designera i ocalić świat – Grzegorz Róg

– Windows 8: Specjalisto IT – Niech Moc Będzie z Tobą – Mariusz Kędziora

Promocyjne ceny wejściówek – 799 PLN brutto – obowiązują do 7 października. Przy rejestracji po tym terminie obowiązuje standardowa cena 1099 PLN brutto. Ponadto firmy rejestrujące większą liczbę uczestników mogą skorzystać z promocji “4+1” i przy zakupie 4 wejściówek otrzymać piątą gratis. Wówczas warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

Patronem technologicznym MTS 2012 jest firma Nokia, partnerem złotym Veeam Software. Ponadto konferencję wspierają tacy partnerzy jak Passus, COMBIDATA, Capgemini, Promise, Quest Software, EMC oraz Betacom.

Szczegóły dotyczące MTS 2012 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl.