NapiDroid – najlepsza wyszukiwarka napisów do filmów na Androida.

Nawet nie założę, że czytelnik CHIP-a nie zna Napi Projektu. Programu, który od lat pomaga nam znaleźć polskie napisy do filmów. W niektórych przypadkach NapiProjekt znajduje polską transkrypcję przed oficjalną, premierą kinową niektórych tytułów w Polsce. Ale to temat na kiedy indziej, przyjrzyjmy się NapiDroidowi.

Pobierz NapiDroid z Google Play

O ile aplikacja jest świetna i jestem prawie pewien, że zaspokoi wasze wszystkie potrzeby związane z wyszukiwaniem napisów do filmów, które macie na swoich smartfonach i tabletach, o tyle nie sposób napisać o niej dłuższej recenzji. Przynajmniej takiej, która miałaby sens. Uruchamiamy aplikację, ta skanuje nasz telefon w poszukiwaniu plików wideo, wyświetla ich listę, z której wybieramy tytuł, do którego potrzebujemy napisów i NapiDroid je ściąga. Jedynym poważnym brakiem, co zresztą zauważyła całkiem spora liczba użytkowników aplikacji jest brak obsługi sieci LAN, czyli wyszukiwania napisów i zapisywania ich na dyskach podłączonych do sieci lokalnej.

Pobierz NapiDroid z Google Play

Podsumowanie:

  • Cena: Bezpłatny
  • Rozmiar: 178Kb
  • Wymagania: Android 2.1 lub nowszy
  • W skrócie: Najlepsza wyszukiwarka polskich napisów (wyszukuje też angielskie) w sieci. Do tego darmowa. Chciałbym zobaczyć coś lepszego, ale jak dotąd nic takiego nie powstało.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.