Prawdziwa gratka dla fanów Władcy Pierścieni

"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę". Słowa Gandalfa wypowiedziane do Froda w pierwszej części Władca Pierścienia: Drużyna Pierścienia okazały się prorocze pomimo tego, iż wypowiedziane w mitologicznym świecie Śródziemia. Dlaczego prorocze? Czarodziej przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę i okazuje się, że Gandalf wraz z innymi bohaterami Drużyny Pierścienia pojawili się właśnie teraz na nowej kolekcji koszulek.

Książkę J.R.R. Tolkiena, przetłumaczono na dziesiątki języków. Sukces książki spowodował gigantyczny rozwój gatunku fantasy, w oparciu tę powieść ukazała się w kinach ekranizacja, w około rocznych odstępach, w 2001, 2002 i 2003 roku, pod postacią trylogii Władca Pierścieni Petera Jacksona, bijąc rekordy oglądalności. Film nagrodzony został 11 statuetkami Amerykańskiej Akademii Filmowej, w tym za najlepszy film roku 2003. W oparciu o powieść i trylogię filmową Władca Pierścieni

powstało również wiele gier strategicznych. Np. seria gier: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie (The Lord of the Rings Battle for Middle Earth), Władca Pierścieni Podbój (The Lord of the Rings Conquest), a także Wyprawa Aragorna (Aragorn’s quest). Obecnie do grona różnych gadżeów należy również zaliczyć unikalną kolekcję koszulek ze wzorami z Władcy Pierścieni. Oryginalne koszulki ze wzorami z Władcy Pierścieni po raz pierwszy w Polsce już niedługo na www.level77.eu

Nowa kolekcja liczy sobie 5 unikalnych wzorów, zarówno damskich jak i męskich na których fani świata fantasy i Władcy Pierścieni będą mogli zobaczyć główne postacie takie jak Gandalf, Frodo czy Balrog.

0
Źródło: Level77
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.