Samsung znów naśmiewa się z iPhone’a 5, tym razem na wideo

Sytuacja wygląda tak – Samsung Galaxy S III jest już na rynku i sprzedaje się nieźle, a Apple wkrótce wprowadzi na rynek swój najnowszy smartfon – bezpośrednio rywalizujący z produktem koreańskiej firmy. Nic więc dziwnego, że właśnie ruszyła marketingowa machina, która ma nakłonić ludzi do kupienia właśnie tego produktu. Albo raczej do nie kupowania produktu konkurencji…
Apple iPhone 5 vs. Samsung Galaxy S III - ruszyła marketingowa machina
Apple iPhone 5 vs. Samsung Galaxy S III - ruszyła marketingowa machina
Apple iPhone 5 vs. Samsung Galaxy S III - ruszyła marketingowa machina

Apple iPhone 5 vs. Samsung Galaxy S III – ruszyła marketingowa machina

Taką bowiem wymowę ma zarówno niedawno opublikowany plakat Samsunga, na którym twierdzi, że “nie trzeba być geniuszem” by zorientować się, że “następna wielka rzecz już tu jest”. Pod tym samym hasłem Samsung wypuszcza teraz filmik reklamowy, w którym fani Apple już grzecznie czekają w kolejce po nowy iPhone, ale w międzyczasie spotykają kilku posiadaczy Galaxy S III i są zafascynowani tym, co potrafi nowy smartfon Samsunga (a czego będzie brakować nowemu iPhone’owi).

Najciekawsze gagi?

– Złącze słuchawkowe będzie teraz na dole! (i tu gest tzw. mind blow)

– Będzie adapter do starszych modeli. – Tak, tak, ale oni robią najfajniejsze adaptery!

Dość znamienne wydaje się być ostatnie zdanie, wypowiedziane przez jednego z oczekujących na iPhone 5 do pozostałych osób w kolejce: “Będziemy to mieć, na pewno. Może nie teraz, ale następnym razem”.