Dołącz do drużyny elitarnego GROM-u

Medal of Honor Warfighter w polskiej wersji językowej trafiła dziś do sprzedaży na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jest to pierwsza gra, która powstała przy współpracy z jednostką specjalną GROM.

Medal of Honor Warfighter powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1

i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. Gracz znajduje się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem. Medal of Honor Warfighter zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM!

Medal of Honor Warfighter jest pierwszą w historii grą, powstałą przy współpracy z żołnierzami oraz dowództwem GROM. Okładkę jej polskiego wydania zdobi wizerunek żołnierza formacji,

a pojawiający się w niej rodzimi żołnierze odwzorowani zostali z dbałością o najdrobniejsze detale.

Decyzja o umieszczeniu w grze naszej elitarnej jednostki zapadła w Stanach Zjednoczonych. Zapytano głównych konsultantów gry – członków Navy Seal o to, którą jednostkę specjalną na świecie jako jedyną umieściliby w trybie fabularnym gry i w 7 na 7 odpowiedziach wymieniono właśnie GROM. Nasza formacja specjalna, wyróżniła się już niejednokrotnie walcząc u boku Amerykanów w misjach w Afganistanie czy Iraku.

Zgodę na wykorzystanie wizerunku żołnierzy GROM wydało Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej:

„W ten sposób chcemy promować wśród młodych ludzi Wojsko Polskie, którego częścią jest jednostka specjalna Grom” powiedział na spotkaniu prasowym płk Piotr Gąstał, dowódca GROM.

Dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, obejmującej zarówno tekst, jak i dubbing, najnowsza produkcja kalifornijskiego studia Danger Close oferuje graczom wartką akcję i dramatyczną historię

w trybie kampanii fabularnej oraz możliwość toczenia emocjonujących potyczek w ramach rozgrywki wieloosobowej. Całości dopełnia wspaniała oprawa wizualna, stworzona na bazie technologii Frostbite 2, znanej m.in. z Battlafield 3.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można pod adresem www.medalofhonor.com/pl_PL

0
Źródło: Electronic Arts Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.