God of War: Wstąpienie – nowy zwiastun

Zeus, władca Olimpu jest jednym z bogów, których można będzie wybrać na własnego opiekuna. Jakie korzyści z tego wynikną, oraz w jaki sposób będzie można dostać się do bety God of War: Wstępienie? Na te pytania odpowie Wam poniższe wideo.

Siła Zeusa jest naprawdę olbrzymia. Gracz będzie mógł po części korzystać z jego mocy. Poniższy materiał ukazuje efektowne wykorzystanie ich w trakcie bitwy. Charakterystycznym znakiem Pana Olimpu są złote błyskawice, które wspomagają walkę na dystans. Co ważniejsze zwiastun ukazuje także informacje na temat możliwości wstąpienia do wersji beta trybu multiplayer, która będzie mieć miejsce zimą tego roku. Aby się do niej dostać należy albo mieć wykupiony abonament PS+ albo zdobyć określoną ilość punktów w specjalnie ku tej okazji przygotowanej grze społecznościowej, utrzymanej w konwencji visual novel. Ta druga opcja jest o tyle atrakcyjna, że umożliwi skorzystanie z bety na tydzień przed posiadaczmi PS+. By się zarejestrować do Rise of the Warrior należy wejść na

oficjalną stronę GoW

.

Czwarta część sagi o Kratosie, herosie, który sprzeciwił się bogom, cofnie się w czasie do chwil, gdy ten był jeszcze zwykłym wojownikiem. Prequel całej serii ma przybliżyć graczom rozterki emocjonalne bohatera, pokazać wydarzenia, które sprawiły, że stał się tak hardym i żądnym zemsty mężczyzną. W

God of War: Wstąpienie

po raz pierwszy ujrzymy także tryb multiplayer, w których gracze będą reprezentować jednego z kilku greckich bogów m.inn Zeusa, Aresa i Posejdona. Premiera gry będzie mieć miejsce w marcu 2013r .

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.