Google Nexus 4 na bardzo wyraźnych zdjęciach

Jak dotąd wyciekły zdjęcia smartfona (ale średniej jakości), napisał o nim dziennik Le Figaro, a jeden ze sklepów przez przypadkiem ujawnił że nowe Nexusy ma już na magazynie. Teraz w Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia pokazujące nowy produkt LG – wyraźne i porównujące go do iPhone 5.
Google Nexus 4 na bardzo wyraźnych zdjęciach

W kwestii wyglądu od strony wyświetlacza nie ma żadnej rewolucji. LG do złudzenia przypomina smartfon Samsunga (Galaxy Nexus) – głównie przez brak fizycznych guzików funkcyjnych. Jeżeli chodzi o tył – jest inny. Nietypowa faktura z pewnością będzie zwracała uwagę innych.

Przy okazji przypominamy specyfikację nowego LG. Model E960 będzie miał 4-rdzeniowy procesor Snapdragon S4, 2 GB pamięci RAM i ekran 4,7 cala o rozdzielczości 1280×768 pikseli. Poprzednik, czyli Galaxy Nexus ma 2-rdzeniowy CPU i 1 GB pamięci RAM. Wyświetlacze są zbliżone jeżeli chodzi o wymiary i rozdzielczość. Jedyną niewiadomą pozostaje bateria. Ta nie była najlepsza w przypadku Nexusa od Samsunga, ale można było ją wymienić na większą. Spodziewana premiera – 29 października.