Mad Catz prezentuje nową klawiaturę – S.T.R.I.K.E. 7

Często o zwycięstwie lub porażce decydują ułamki sekund, wtedy przekonujemy się jak ważna jest perfekcyjna konfiguracja gry, kontrolera oraz czas reakcji gracza. Lokalizacja klawiszy, musi być lepsza niż odpowiednia, każda komenda akcji musi być jak odruch bezwarunkowy, jak mrugniecie powieką. Takie możliwości daje S.T.R.I.K.E. 7 – najnowszy i bardzo zaawansowany kontroler od Mad Catza.

Mad Catz S.T.R.I.K.E. 7 to dobra klawiatura do budowy idealnego środowiska gry. Niezależnie czy jest to RPG, FPS, MMO, RTS, MOBA lub inny gatunek gry, możesz bez fizycznych ograniczeń spersonalizować układ klawiatury do swoich potrzeb.

Solidna obudowa z częściowo wykonana z metalowych odlewów, jest trwalsza niż zdecydowana większość klawiatur dostępnych na rynku. Przy konstrukcji S.T.R.I.K.E. 7 została zapożyczona technologia ze znanych już modeli myszy Cyborg RAT. Teraz możesz przejąć kontrolę nad rozmiarem, kolorem, dźwiękami i oprogramowaniem w S.T.R.I.K.E. 7 bez specjalnego wysiłku. Ta unikalna konstrukcja składa się z 5 oddzielnych modułów, co zapewnia niespotykane dotąd możliwości dostosowywania niemal wszystkich elementów kontrolera do preferencji użytkownika.

Moduł sterowania z ekranem dotykowym, oparty na technologii V.E.N.O.M. pozwala na łatwą nawigację i umożliwia dostęp do wielu funkcji w intuicyjny sposób. Za pomocą kilku prostych dotknięć palcami możemy zmienić makra, ustawić podświetlenie i kontrolować zewnętrzne funkcje gry, a także uruchamiać aplikacje, strony internetowe itp.

Wymienne klawisze kursorów oraz bloku WASD, pozwalają dostosować je do Twojego stylu gry, dając Ci wybór między standardową wersją, a klawiszami o wyprofilowanych gumowanych krawędziach. Klawiatura posiada pełne podświetlenie RGB z paletą 16 mln kolorów. Trawione laserowo i lakierowane klawisze, są widoczne nawet podczas gry w ciemnym otoczeniu.

Dzięki dokowanemu paskowi Function Strip, dodającemu 4 programowalne przyciski. Wraz z ekranem dotykowym V.E.N.O.M., klawiatura S.T.R.I.K.E. 7 oferuje 24 programowalne przyciski, co w połączeniu z trzema trybami daje użytkownikowi możliwość skonfigurowania 72 poleceń.

Aktywna podstawka pod nadgarstki o regulowanej wysokości, posiada rolkę pod kciuk oraz przycisk akcji dla jeszcze większej kontroli. Obie części podstawki posiadają 5 pinowe złącze do podłączenia do głównego modułu klawiatury i modułu klawiatury numerycznej, efektywnie zwiększając komfort podczas wydłużonego czasu grania.

Zespół Mad Catz podjął współpracę z TeamSpeak w celu zintegrowania najnowocześniejszej technologii czat ze S.T.R.I.K.E. 7. Gdy masz uruchomioną aplikację TeamSpeak na klawiaturze ekranu dotykowego VENOM, wybierz konkretne pokoje gier aby sprawdzić kto jest online i z kim aktualnie można prowadzić grę lub rozmowę. Ponadto możesz kontrolować głośność czatu z poziomu gry, w którą grasz, bez potrzeby pauzowania i przełączania programów.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – 1230 zł

Od dziś S.T.R.I.K.E. 7 jest dostępny w przedsprzedaży w sieci salonów Komputronik

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.