Pierwsza polska gra na Vitę jeszcze w tym miesiącu ukaże się na PS3

A-men to logiczno-platformowa gra od studia Bloober Team. Jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej i zobaczyć zwiastun tej produkcji, zapraszam do rozwinięcia newsa.

W A-Men użytkownicy PS Vita mogli zagrać praktycznie od razu po premierze konsolki Sony – 22 lutego tego roku. Na mnie nie zrobiła niestety żadnego wrażenia: uboga graficznie, animacyjnie przypominająca flashówki i z gameplayem, który zwyczajnie nie przypadł mi do gustu. Ale najwyraźniej pod względem sprzedażowym nie było tak źle, skoro twórcy zdecydowali się zrobić konwersję na PS3.

A-Men przypomina swoją koncepcją Lemingi, tylko, że z żołnierzykami, którzy muszą się uporać z armią wroga w roli głównej. Żołnierze, którymi przyjdzie nam sterować są podzieleni na różne klasy – każda ma inne właściwości. Gra oferuje 4 światy, po 10 poziomów na każdy, co daje razem 40 zagadek do rozwiązania. Charakterystyczną cechą tej gry jest bardzo wysoki poziom trudności.

A-Men ukaże się na PS3 17 października. Cena gry nie jest jeszcze znana, ale możemy przypuszczać, że nie będzie odbiegać od 69 zł, za które dostępna jest na PS Vita.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.