Problemy po przesiadce na Outlooka

Przesiadka z Hotmaila na Outlooka jest bezbolesna. By uaktualnić konto do nowej wersji, wystarczy kilka klików myszką. Zaraz, zaraz, czy napisałem bezbolesna? Kilku użytkowników Outlooka z pewnością się ze mną nie zgodzi. Temat o problemie z dostępem do poczty na oficjalnym forum Microsoftu ma już siedemnaście stron! Co więcej, Microsoft najwyraźniej nie ma pojęcia jak im pomóc. Niektórzy użytkownicy od dwóch miesięcy mają problem z dostępem do swojej poczty sprzed przesiadki, za każdym razem po próbie jej odczytania widzą komunikat o błędzie!
Problemy po przesiadce na Outlooka
Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Minęły dwa miesiące odkąd miałem dostęp do moich emaili, dwa miesiące podczas których najwyraźniej nikt na serio nie próbował mi pomóc, tak jak innym z tego tematu na forum. Dosłownie brak jakiegokolwiek prawdziwego kontaktu od zaglądających do moderatorów. Jeżeli nasze konta zostały całkowicie usunięte, czas nam o tym powiedzieć, bo minęło już zbyt wiele czasu. Tak jak moi przedmówcy już mówili, takie coś może spowodować, że do końca życia nic nie kupię od tej firmy (tak, używałem płatnej wersji Hotmaila) — pisze użytkownik PascalKeane.

Ja serio jestem wyrozumiały. To nowa usługa, Microsoft sam ostrzegał, że to wersja rozwojowa. Błędy się zdarzają, nie mam z tym problemu. Ale minęły już dwa miesiące, a ilość osób która ma problem jest szokująca — pisze użytkownik WooHoo!!!.