Rusza polski Steam, Wiedźmin 2 za 29 zł

CD Projekt przestaje istnieć i zamienia się w CDP.pl. Nowe zadanie – dystrybucja gier w formie elektronicznej. Niskie ceny, szybka rejestracja (przez Facebook i Google+) i dużo tytułów.

Jednak na początku nie jest aż tak dobrze. W ofercie

CDP.pl

znajdziemy póki co tylko 30 tytułów, jednak jak twierdzi CDP w portfolio jest już ponad 300 gier. Z informacji udostępnionej przez firmę możemy się także dowiedzieć, że zawartość serwisu docelowo ma obejmować możliwie najwięcej gier– nie tylko te wydawane przez CD Projekt.

CDP zapowiada, że sprzedawane gry będą zabezpieczone, gdyż tego nie da się uniknąć w przypadku największych hitów. Wydawca zapowiada, że niektóre zabezpieczenia będą ściągane po jakimś czasie. W ofercie znajdą się również tytuły zupełnie niezabezpieczone. Ponadto oferta CDP.pl nie będzie taka sama jak GOG.com. Ten drugi będzie wciąż obsługiwał klientów zagranicznych.

Obecnie największym hitem w

CDP.pl

jest z pewnością Wiedźmin 2, którego cena wynosi niecałe 30 zł (przecena z 60 zł). W promocji trwającej do końca 12 października znajdziemy także Two Worlds II oraz Arcania – Gothic 4.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.