Wielki powrót serii Burnout

Craig Sullivan, dyrektor kreatywny z firmy Criterion Games, zdradził w jednym z ostatnich wywiadów nad jakimi grami studio planuje skupić się w najbliższej przyszłości. Need for Speed: Most Wanted to widocznie dla nich za mało i już zapowiadają kolejne wyścigi.

Burnout to tytuł, który może już niedługo powrócić na półki sklepowe, a to za sprawą kolejnych pomysłów Criterion. Sullivan zdradził, że wciąż mają wiele do zrobienia w temacie gier wyścigowych:

„Pracując nad Need For Speed, w naszych głowach zrodziło się wiele pomysłów, które jednak nie pasują do tej serii. Myśli te będziemy mogli zrealizować dopiero przy okazji tworzenia Burnout.”

Jak się okazuje, Burnout może być jedną z wielu gier, produkowanych przez popularnego dewelopera. Craig informuje, że myślą również nad kolejnym tytułem z serii Road Rash. Jest to marka Electronic Arts, której ostatnia odsłona ukazała się kilkanaście lat temu, jednak do dnia dzisiejszego spotyka się z wielką miłością fanów.

To nie koniec pomysłów studia Criterion. Sullivan mówi również o grze bez pojazdów. Przypomniał, że Criterion ma na koncie strzelaninę Black, w której był głównym projektantem. Można łatwo wywnioskować, że studio to nie boi się wyzwań i jest gotowe na każdy gatunek.

Aktualnie studio kończy prace nad nowym Need for Speed: Most Wanted, w którego będziemy mogli zagrać już na samym początku listopada. Dla przypomnienia prezentujemy pokaz rozgrywki z tej produkcji:

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.