Ciekawi cię Office 365 Premium lub Office 2013? To sprawdź nową ofertę Microsoftu

Każdy, kto do 30 kwietnia 2013 roku nabędzie jedną z objętych ofertą “Kup Office 2010 teraz, pobierz kolejną wersję za darmo” wersji pakietu Office, będzie mógł pobrać bezpłatnie kolejną wersję – Office 365 Premium lub Office 2013 z chwilą rozpoczęcia jej sprzedaży. Nowe pakiety będzie można pobrać do 31 maja 2013 roku. Co oferować będą swoim użytkownikom?
Ciekawi cię Office 365 Premium lub Office 2013? To sprawdź nową ofertę Microsoftu
Nowy, lepszy Office

Nowy, lepszy Office

Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych to wersja przeznaczona na komputery PC i Mac w rocznej subskrypcji. Z pakietu można będzie korzystać na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac oraz na wybranych 5 urządzeniach mobilnych. Zawiera on nowe wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz dostępne wyłącznie na komputerach PC – OneNote, Publisher i Access. Kupując nową wersję otrzymujemy także pakiet 60 bezpłatnych minut miesięcznie w Skype do wykorzystania na rozmowy. Ponadto w ramach pakietu każdy użytkownik otrzymuje dodatkowe 20 GB przestrzeni dyskowej na SkyDrive. Z kolei pakiety Office 2013 przeznaczone wyłącznie na komputery PC zawierają – w zależności od wersji – ulepszone wersje doskonale już znanych użytkownikom programów:

  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013: Word, Excel, PowerPoint, OneNote.
  • Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm: zawiera programy z wersji dla Użytkowników Domowych i Uczniów oraz dodatkowo program Outlook.
  • Office Professional 2013: zawiera programy z wersji dla Użytkowników Domowych i Małych Firm oraz dodatkowo programy Publisher i Access.

Produkty objęte ofertą Microsoft oznaczone są specjalną naklejką. Do skorzystania z promocji wystarczą trzy proste kroki:

  1. Kup i aktywuj pakiet Office – kup jedną z wersji pakietu Office objętych promocją i aktywuj ją do 30 kwietnia 2013 roku. Może być to wersja pakietu Office zakupiona wraz z komputerem lub kupiona oddzielnie.
  2. Zarejestruj się – wejdź na stronę www.office.com/offer i podaj swój adres e-mail. W momencie pojawienia się na rynku nowej wersji pakietu Office, na podany adres zostanie wysłane przypomnienie o jej dostępności.
  3. Pobierz nowy Office za darmo – po otrzymaniu przypomnienia wejdź na stronę www.office.com/offer i postępuj zgodnie z podanymi na niej wskazówkami, by pobrać bezpłatnie nową wersję pakietu Office. Aktualizacji możesz dokonać do 30 maja 2013 roku.

Wśród pakietów Office objętych ofertą znajdują się:

  • Office Professional 2010 – Aktualizacja do Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych lub Office Professional 2013 oraz trzymiesięczna wersja próbna Office 365 Small Business Premium.
  • Office 2010 dla Studentów bądź Office 2011 dla komputerów Mac – dla Studentów Aktualizacja do Office 365 dla Studentów – tylko dla studentów, nauczycieli i pracowników wyższych uczelni (czteroletnia subskrypcja na 2 komputery PC lub Mac oraz na wybrane urządzenia przenośne).
  • Office 2011 dla komputerów Mac – wersja dla Użytkowników Domowych i Uczniów bądź

Office 2011 dla komputerów Mac – wersja dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Aktualizacja do Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych.