Darmowe Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic jawił się jako jedno z najciekawszych MMORPG i rzeczywiście - start był doskonały. Później było już nieco gorzej, liczba graczy malała, ale teraz z pewnością wzrośnie, bowiem gra stała się free-to-play.

Tak, jak pisaliśmy wcześniej,

nie

jest to pełnoprawne free-to-play

. Gracz będzie miał dużo ograniczeń i nadal osoby opłacające abonament będą miały znacznie więcej możliwości.

Star Wars: The Old Republic w wersji F2P umożliwi jednak osiągnięcie 50 poziomu doświadczenia oraz ukończenie wszystkich misji trybu fabularnego

. Posiadacze darmowego konta nie będą mogli korzystać z opcji szybkiej podróży czy wykonywać niektórych misji.

Star Wars: The Old Republic

w wersji free-to-play ma zachęcić nas do wydania pieniędzy. EA liczy się, że wkręcimy się na tyle, że będziemy chcieli w 100% korzystać z tego, co dla nas przygotowało i sięgniemy do portfela. Nic jednak dziwnego, że wydawca szuka wszelkich sposobów na promocję Star Wars: The Old Republic. Liczba graczy nie osiągnęła zakładanego poziomu, a produkcja kosztowała astronomiczne 200 milionów dolarów!

John Riccitiello z EA, kilka miesięcy temu przekonywał, że gra będzie opłacalna jeśli pół miliona osób będzie opłacało co miesiąc abonament. Mam jednak wrażenie, że chodziło mu o rentowność serwerów i osób zajmujących się administracją, bo żeby zwróciło się 200 milionów dolarów wydane na Star Wars: The Old Republic, to potrzeba naprawdę sporej bazy graczy.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.