Największa aktualizacja AutoMapy dla iOS

Wiele nowych funkcji, jeszcze więcej dróg

Nowa AutoMapa dla iOS

Nowa AutoMapa dla iOS

Najnowsza AutoMapa 3.4 dla iOS zawiera dziesiątki nowych rozwiązań i funkcjonalności oraz nowe algorytmy pokonywania korków i innych utrudnień w ruchu. Częścią tej aktualizacji są również nowe mapy Polski w specyfikacji 1209, oraz mapy Europy w specyfikacji Q3 2012 opracowane przez Navteq, które stanowią najaktualniejszy obraz dróg w Polsce i Europie.

Mapy Polski obejmują m.in 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 664 tys dróg wszystkich kategorii, ponad 640 tys Użytecznych Punktów (POI) a także ponad 3,1 mln kształtów budynków z przypisanymi do nich adresami punktowymi. Tradycyjnie już, najnowsze inwestycje drogowe, które zostaną oddane do użytku w najbliższym czasie (obwodnice Frampola, Kurozwęk, Rawicza oraz północna obwodnica Poznania i południowa obwodnica Powiatu Pilskiego) zostały przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive.. Z chwilą ich faktycznego oddania do ruchu zostaną automatycznie udostępnione użytkownikom AutoMapy.

Wraz z najnowszą aktualizacją i nowymi mapami Polski i Europy, AutoMapa wprowadziła mechanizm automatycznej aktualizacji statystycznych danych drogowych SmartRoutes. Gdy tylko nowe dane SmartRoutes będą dostępne, na ikonie AutoMapy pojawi się cyfra 1. Aktualizacje danych SmartRoutes mogą być pobierane zarówno poprzez sieć GSM, jak i tylko poprzez Wi-Fi.

Najnowsza AutoMapa 3.4 to również nowa funkcja pozwalająca wysłać własną pozycję pod dowolny adres e-mail. Lokalizacja wysyłana jest w formatach pozwalających na wyświetlenie pozycji zarówno na innym iPhone czy iPadzie z zainstalowaną AutoMapą, jak również na prezentację tej lokalizacji w serwisie Targeo.pl.

AutoMapa dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z ofert

AutoMapa Polska dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 3,59 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 12,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 29,99 Euro

AutoMapa Europe dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 6,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 23,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 59,99 Euro