Nowe Indie Royale z Anomaly: Warzone Earth!

Ruszyło kolejne Indie Royale, w którym za kilka euro możemy dostać zestaw gier niezależnych. Tym razem jest jeden polski tytuł Anomaly: Warzone Earth oraz kilka innych tytułów.

Tym razem nieco nadciągnięto zasadę, bowiem w skład

zestawu

wchodzi strategia ekonomiczna Children of the Nile: Enhanced Edition, która nawiązuje do klasyki gier tego typu m.in. Faraona czy Ceasara. Niestety, nie jest to najświeższy tytuł – swoją premierę miał w 2004 roku. I to w pudełku. Produkt niezależny to żaden, ale dobra gra – tak. Pytanie jednak czy czas nie rozprawił się z nią zbyt brutalnie. Poza tym w zestawie jest jeszcze

Puzzle Agent 2,

The Dream Machine: Chapters 1-3

oraz oldschoolowe Adventure Apes and the Mayan Mystery .

Nie jest to zestaw godny miana najlepszego bundla wszechczasów, ale każdy z tytułów posiada kod na Steama i Desurę. Cena wyjściowa to 4,3 euro, czyli około 18 złotych. Akcja potrwa 10 dni, a na razie sprzedano 4,7 tysiąca zestawów. Jeśli na gry wydasz więcej niż 6,38 euro, to otrzymasz cyfrową wersję albumu yogurtbox Tree of Knowledge .

Jeśli obecny zestaw Cię nie interesuje, to wiedz, że za 3 tygodnie pojawi się pierwsza zimowa paczka, a hitem tego roku może być Xmas Bundle.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.