Nowe mapy w AutoMapie i Targeo.pl

Najnowsza, piąta tegoroczna aktualizacja map, wprowadza liczne zmiany w infrastrukturze drogowej w wielu oddawanych właśnie do użytku odcinkach dróg. Opracowane w ostatnich dniach października 2012 roku dane stanowią najaktualniejszy obraz dróg i wraz z danymi systemu Traffic pozwalają na wyznaczanie tras z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drogach – w tym takich utrudnień jak korki czy remonty. Uwzględniają również zgłoszenia, które spływają od użytkowników AutoMapy i Targeo.pl dotyczące m.in. nowych dróg, adresów czy lokalnych zmian w organizacji ruchu.
AutoMapa i Targeo.pl zaktualizowane o nowe drogi i objazdy
AutoMapa i Targeo.pl zaktualizowane o nowe drogi i objazdy
Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne w AutoMapie

Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne w AutoMapie

Najnowsze mapy Polski, oznaczone symbolem 1210, zawierają m.in. szereg aktualizacji na trasie S7 do Gdańska jak również udostępnioną obwodnicę Olsztynka. Kierowcy otrzymują również do dyspozycji trasę S8 pomiędzy Rawą Mazowiecką a Piotrkowem Trybunalskim. W związku z przebudową ulicy Struga w Szczecinie, w mapach zostały uwzględnione wszystkie objazdy oraz jej docelowy przebieg. Udostępniono również kolejny odcinek śródmiejskiej obwodnicy oraz Trasy Północnej.

Tradycyjnie już, w nowych mapach opracowano i przygotowano do uruchomienia poprzez technologię LiveDrive! nowe odcinki dróg, które pojawią się w AutoMapie i Targeo.pl w momencie zakończenia konkretnej inwestycji drogowej. Do takiego uruchomienia przygotowane są m.in odcinek A4 Szarów-Brzesko, obwodnice Jastrzębia Zdroju, Jędrzejowa, Starego i Nowego Kisielina (DW 282) oraz obwodnica śródmiejska Chrzanowa.

Użytkownicy AutoMapy Windows mogą zaktualizować swoje urządzenia pobierając najnowszą wersję AutoMapy bezpośrednio ze strony www.AutoMapa.pl, a już wkrótce pojawią się one również w wersji dla systemow iOS i Android.